Bellatex dětské povlečení Beáta Zvířátka na obláčku – recenze a rozměry 100 x 135 cm a 45 x 60 cm


Bellatex dětské povlečení Beáta Zvířátka na obláčku

Recenze

Dopřejte svým dětem pohodlí. Dětské povlečení od Bellatex je skvělou volbou, pokud hledáte kvalitní a pohodlné řešení pro své dítě. Ocení ho nejen vaše ratolest, ale i vy sami.

Vyrobené z příjemné bavlny. Materiál, ze kterého je povlečení vyrobeno, je příjemný na omak a zaručuje kvalitu a dlouhou životnost. Bavlna je totiž odolná proti opotřebení a je mnohem snadnější na údržbu.

Vhodné i pro ty nejmenší. Povlečení je vhodné i pro nejmenší děti, kteří náročněji vybírají na své okolí. Navíc díky svému materiálu nepůsobí dráždivě a nezpůsobuje alergie.

Roztomilý dětský motiv každý ocení. Povlečení je potisknuteno veselým a roztomilým dětským motivem, který každého potěší. Dítě se bude na povlečení těšit jako na obláček.

Pohodlné zapínání na zip. Zapínání na zip je velmi praktické a ušetří vám mnoho času a námahy. Navíc vzhledem k tomu, že zip neklouže při praní, nenaruší opakování cyklu a šetrí váš pračku.

Rozměry 100 x 135 cm a 45 x 60 cm. Balení obsahuje jeden povlak na polštář o rozměrech 45 x 60 cm a jeden povlak na přikrývku o rozměrech 100 x 135 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro většinu postýlek.

Objednejte si Bellatex dětské povlečení Beáta Zvířátka na obláčku

Pokud chcete své dítě potěšit a dopřát mu příjemný spánek, pořiďte mu dětské povlečení od Bellatex. Objednat si ho můžete na této adrese. Nenechte si ujít skvělou kvalitu a pohodlí, které povlečení nabízí.

Bellatex dětské povlečení Beáta Zvířátka na obláčku

Zdroj obrázku: nabyteklevneji.cz