GAB Obývací stěna – Elegantní kombinace černé, bílé a řemeslného dubu ve stylu Idea 13

GAB Obývací stěna Idea je moderní a elegantní nábytek, který si získá srdce každého bytového designéra. Kombinace černé, bílé a řemeslného dubu vytváří působivý vizuální dojem, který okouzlí každého návštěvníka.

Skládá se ze 4 prvků: komoda, stolek, televizní skříňky se knihovny. Tyto prvky jsou navrženy tak, aby se mohly propojit a vytvořit jednotný celek.

Rozměry prvků:

  • Komoda – výška: 90 cm / šířka: 131,8 cm / hloubka: 40 cm
  • Stolek – výška: 45,6 cm / šířka: 60 cm / hloubka: 90 cm
  • Televizní skříňka se zásuvkami – výška: 40cm / šířka: 135cm / hloubka: 40cm
  • Knihovna – výška: 200 cm / šířka: 78,5 cm / hloubka: 40 cm

Specifikace nábytku: Materiál: laminovaná deska, okraj: zesílená ABS, tloušťka nábytkové desky: 16 mm, výška: 200 cm, šířka: 346 cm, hloubka: 40cm, záruka: 24 měsíců.

Je možné si k této stěně přikoupit i sestavu dalšího nábytku z modelu Idea, které kombinují stejnou atraktivní kombinaci barev a materiálů.

LED osvětlení s dálkovým ovládáním

Krásnou společnicí této moderní obývací stěny je sada LED osvětlení s dálkovým ovládáním. Sada obsahuje napájení připojené k zásuvce a spony. LED osvětlení je k dispozici v 16 různých barvách, což vám umožní vytvořit ten správný atmosférický dojem pro jakoukoli příležitost.

Světlo můžete ovládat pomocí dálkového ovládání, které je součástí sady LED osvětlení. Díky tichému uzavíracímu systému, který zajišťuje plynulé zavírání dveří a zásuvek, se nebudete muset obávat rušivých zvuků způsobených zavíráním nábytku.

Přemýšlíte o tom, jak využít novou obývací stěnu Idea 13? Přemýšlíte o tom, jak ji nejlépe umístit a aranžovat tak, aby zaujala vaše návštěvníky? Pokud ano, určitě se podívejte na naši webovou stránku Isolund.cz, kde najdete spoustu dalších inspirativních nápadů na zařízení interiéru.