Hanah Home – Stylová nástěnná police v lila a černé/ořechové barvě


Hanah Home - Nástěnná police Lilac

Nástěnná police Lilac v industriálním stylu. Kovová konstrukce v černé barvě je doplněná policemi ze smrkového dřeva v dekoru ořechu. Pokud tedy hledáte originální kus nábytku – stejně krásný jako funkční, bude tento produkt tou nejlepší možnou volbou pro váš interiér.

Podívejte se i na další produkty ze série Lilac.

Specifikace produktu:

Produkt Nástěnná police Lilac
Barva černá/ořech
Styl industriální
Materiál smrkové dřevo o tloušťce 15 mm
Rozměry Šířka: 40 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 15 cm

Tato nástěnná police se skvěle hodí do moderního bytu nebo loftového interiéru. Její kovový rám v kombinaci s dřevem vytváří zajímavý kontrast, který okamžitě přitáhne pozornost každého návštěvníka.

Velkou výhodou této police je také její universálnost. Můžete ji umístit do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny – kamkoli, kde potřebujete elegantní úložné prostory. Navíc se také snadno udržuje čistá, takže se nemusíte bát pečovat o ni.

Hanah Home - Nástěnná police Lilac lila

Cena této nástěnné police je více než rozumná vzhledem k její kvalitě a designu. Pokud se rozhodnete ji zakoupit, budete mít krásný a praktický kus nábytku, který vám vydrží mnoho let. Navíc si můžete být jisti, že získáte unikátní a stylový kus, který stanoví váš interiér od ostatních.

Pokud vás tento produkt zaujal, podívejte se na něj více na atcomplet.cz a neváhejte si ho pořídit.

Závěr

Nástěnná police Lilac od Hanah Home je skvělým řešením pro ty, kteří hledají originální a krásný kus nábytku pro svůj byt. Jeho kombinace kovového rámu a dřevěných polic vytváří zajímavý kontrast, který okamžitě přitáhne pozornost. Navíc je police velmi praktická a hodí se do každé místnosti vašeho domova. Cena je více než rozumná vzhledem k jeho kvalitě a designu. Pokud tedy chcete získat unikátní a stylový kus nábytku, který vám vydrží mnoho let, neváhejte si tuto nástěnnou polici zakoupit.