Hnědo-černá půlkruhová rohožka z kokosového vlákna PT LIVING Fairytale coir – přírodní kousek do vašeho interiéru

Pořiďte si do svého domova nejen praktickou, ale i okouzlující rohožku. Přeci jen je to první věc, kterou při příchodu uvidíte.

Vyrobena z přírodních materiálů

Hnědo-černá půlkruhová rohožka je vyrobena z kombinace 100 % kokosového vlákna a gumového základu, jenž se postará o dokonalou přilnavost k podlaze.

Dokonalá přilnavost

Gumový základ zaručuje, že rohožka bude pevně držet na podlaze a neklouzat. Díky tomu se nemusíte bát, že byste na ni uklouzli a zranili se.

Přírodní kousek do vašeho interiéru

Tato rohožka není jen praktickým pomocníkem, ale také krásným dekorativním prvkem. Při vstupu do vašeho bytu nebudou vaši návštěvníci koukat pouze na dosavadní design, ale také na tuto krásnou přírodní rohožku.

Objednejte si ji z eshopu Esrom.cz

Pokud jste se rozhodli pořídit si tuto krásnou rohožku, zamířete na eshop Esrom.cz, kde si ji můžete objednat za velmi výhodnou cenu. Navíc se budete moci spolehnout na rychlé doručení a vynikající zákaznický servis.

Hnědo-černá půlkruhová rohožka z kokosového vlákna PT LIVING Fairytale coir

Vlastnictvím této rohožky si tedy nejen zlepšíte praktičnost vašeho domova, ale přidáte mu i přírodní kousek, který se jistě bude hodit jako krásný dekorativní prvek.