Kombinace přírodního kamene a moderního designu – Zásuvková komoda Stone v beton/bílé barvě

V dnešní době se v interiéru objevují nové módní trendy, které kombinují přírodní materiály s moderním designem. Jedním z nich je kombinace imitace betonu a bílé barvy, která působí velmi elegantně a moderně. V tomto článku se podíváme na zásuvkovou komodu Stone v beton/bílé barvě, která skvěle doplní každý moderně zařízený interiér.

Zásuvková komoda Stone v beton/bílé barvě

Zásuvková komoda Stone je vyráběna z kvalitního materiálu, který připomíná přírodní kámen. Tento materiál se v současné době těší velké oblibě díky svému modernímu vzhledu a vysoké odolnosti. Zásuvky a dvířka této komody jsou v bílé barvě, která perfektně kontrastuje s betonovým (nebo betonově podobným) povrchem. Celkový vzhled komody je minimalistický a elegantní, a proto se hodí do každého moderního interiéru.

Tento nábytek disponuje celkem šesti zásuvkami, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro oblečení, spodní prádlo, nebo dokonce kabely a další drobnosti. Dvířka komody mají výklopný mechanismus, což umožňuje snadný přístup k věcem uvnitř. Komoda má rovněž skleněnou desku, která dodává celkovému vzhledu ještě větší eleganci.

Zásuvková komoda Stone je vysoká 90 cm, široká 120 cm a hluboká 40 cm. Její rozměry jsou tak vhodné do menších i větších prostor, a proto ji lze použít v bytě, ale i v kanceláři či jiných prostorách.

Nechejte se inspirovat

Kombinace přírodních materiálů a moderního designu nabízí mnoho inspirace pro zařízení interiéru. Pokud máte v plánu obnovit svoje bydlení, doporučujeme vám zvážit tuto kombinaci. Zásuvková komoda Stone v beton/bílé barvě je jedním z mnoha kousků nábytku, které tuto kombinaci dokonale reprezentují.

Při výběru nábytku v imitaci betonu se zaměřte na kvalitní materiály, které budou odolné proti poškrábání a jiným vnějším vlivům. Vyberte si rovněž nábytek v minimalistickém designu, který bude působit čistě a moderně.

Je-li vám zásuvková komoda Stone v beton/bílé barvě sympatická a chcete se s ní blíže seznámit, objednejte si ji na stránkách vybirejnabytek.cz.