Křeslo Mariana šedé od HALMAR – pohodlí a styl v jednom

Elegantní pohodlné křeslo ze série Mariana se bude hodit do všech moderních interiérů. Sedák a opěrák křesla jsou čalouněné EKO kůží v šedé barvě. EKO kůže je velmi snadná na údržbu.

Opěrák je prošívaný, což dodává křeslu zvláštní šmrnc. Křeslo má pohodlné boční opěrky, což zajišťuje příjemné sezení i pro delší časové období.

Nohy křesla jsou vyrobeny z lakované oceli

Spodní část křesla je vyrobená z lakované oceli, což zajišťuje jeho stabilitu. Díky použití kvalitních materiálů křeslo může nosit hmotnost až 120 kg, což z něj dělá vhodnou volbu i pro větší osoby.

Ještě jednu výhodu tohoto křesla nelze zapomenout zmínit. Jeho rozměry jsou přiměřené a to znamená, že se bude hodit i do menších prostor. Jeho šířka je 58 cm, hloubka 61 cm a výška 85 cm. Výška sedu je 50 cm a váha celého křesla je jen 10 kg.

Pokud tedy hledáte moderní, pohodlné a krásné křeslo, které bude skvěle vypadat v každém interiéru, pak je toto křeslo Mariana šedé od HALMAR jasnou volbou pro Vás. Nezapomeňte se podívat i na další křesla ze série Mariana, které Vám mohou nabídnout také mnoho výhod a přidané hodnoty.

Křeslo Mariana šedé

Nebudete litovat svého nákupu, to Vám slibujeme.