Kvalitní pohovka Buton P v světle šedé barvě na pravou stranu od značky Tempo Kondela


Rohová sedací souprava Buton P – pravé provedení

Elegantní a pohodlná souprava, která je vhodná do moderně laděného interiéru

Buton P je rohová sedací souprava od značky Tempo Kondela, která se vyznačuje svou kvalitní výrobou a moderním designem. Tento nábytek je také velmi pohodlný, takže se na něm budete cítit velmi dobře v každé situaci.

Čalouněna světle šedou látkou, nožky jsou kovové s povrchovou úpravou chrom

Tato souprava je vyrobena ze světle šedé látky, která je velmi příjemná na dotek. Nožky jsou vyrobeny z kovu s povrchovou úpravou chrom, což dodává celému nábytku elegantní vzhled.

Polohovací záhlaví

Jedním z velkých přínosů této soupravy jsou polohovací záhlaví. Tyto záhlaví umožňují přizpůsobit sedací soupravu jakékoli poloze tak, aby byla co nejpohodlnější pro vaše tělo.

Dekorativní polštářky nejsou součástí sedačky

Přestože souprava Buton P vypadá velmi elegantně a stylově, doporučujeme jiště doplnit dekorativními polštářky, které ji ještě o něco vylepší. Tyto polštářky ale nejsou součástí sedačky, takže si je musíte pořídit sami.

Dodávána v demontu

Pokud se rozhodnete pro nákup této soupravy, musíte si dát pozor na to, že bude dodávána v demontu. Budete tedy muset sestavit celou sedací soupravu sami. Pokud s tím nemáte zkušenosti, můžete si k tomu najmout odborníka, který vám pomůže s montáží.

Koupit nyní

Buton P sedací souprava