Moderní Šatní skříň INSULAR 3D 250 s zrcadlem v elegantním designu černého matu a dubu

Je těžké si představit moderní byt nebo dům bez šatní skříně. Pokud jde o skladování oblečení, je to klasický kus nábytku, který může být důležitým prvkem architektury interiérů. Vybrat správnou skříň s posuvnými dveřmi není jednoduché, stejně jako vybrat k tomu skladnost s barvami a nábytkem dané místnosti. Naštěstí existuje řešení. Moderní Šatní skříň INSULAR 3D 250 s zrcadlem a černým matem v kombinaci s dubem artisan, nabízí mnoho výhod, které ji řadí mezi top trendy v oblasti šatních skříní.

Základní informace

Šatní skříň je navržena s rozdělením na dva oddíly se šířkou 125 cm. Jedna část s posuvnými dveřmi má zrcadla k jejímu snadnému zrcadlení. Druhá část je vybavena policemi a šuplíky pro ukládání věcí. Rozměry (šxvxh) tohoto kousku jsou 250 x 205 x 56 cm, takže je to docela velká skříň, která pojme velké množství věcí.

Skříň INSULAR 3D 250 je vyrobena z kvalitního materiálu lamino a kombinace černého matu s dubem artisan jí dodává nejen neodolatelný vzhled, ale také výjimečnou pevnost. Materiál je odolný proti poškrábání a vlhku. To znamená, že skříň zůstane krásná a funkční po celou dobu používání.

Výhody šatní skříně INSULAR 3D 250

Projděme si několik předností šatní skříně INSULAR 3D 250.

Velký prostor pro uspořádání věcí

Skříň INSULAR 3D 250 poskytuje dostatečný prostor pro ukládání většiny vašich věcí. S 6 policemi, 2 šatními tyčemi a 4 šuplíky, můžete skladovat většinu svého oblečení, bot, kabelek a doplňků. Skříň má dva oddíly, což umožňuje rozdělení vašich věcí na kategorie podle potřeby.

Vynikající design

Díky kombinaci elegantního černého matu a dubu artisan, šatní skříň INSULAR 3D 250 nabízí nejen nadčasový design, ale i vynikající kvalitu. Tento současný kus nábytku bude skvěle zapadat do každé místnosti a interiéru vašeho domova.

Snadné používání

Šatní skříň INSULAR 3D 250 je vybavena posuvnými dveřmi, které umožňují snadné otevírání a zavírání bez nutnosti přemisťování nábytku v místnosti. Skříň je také vybavena zrcadlem, které usnadní vaše ranní oblékání a ušetří vám čas.

Vynikající kvalita

Šatní skříň INSULAR 3D 250 je vyrobena z kvalitního materiálu, který jí dodává vynikající pevnost a dlouhou životnost. Materiál lamino skříň ochrání proti poškrábání a vlhkosti, takže bude vypadat a fungovat dobře, i když ji budete používat po mnoho let.

Dodání a montáž

Šatní skříň INSULAR 3D 250 se dodává v demontovaném stavu, ale montáž není složitá. Pokud máte zájem o již sestavenou skříň, můžete ji objednat a nábytkářská firma zajistí dodání hotového kusu. Pro přesné dodání a služby můžete sledovat odkaz zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/satni-skrin-insular-3d-250-se-zrcadlem-cerny-mat-dub-artisan.

Závěr

Tento moderní kus nábytku šatní skříň INSULAR 3D 250 je skvělou volbou pro ty, kdo hledají prostornou a vynikající skříň s elegantním designem. Pokud již máte zkušenosti s tímto produktem, můžete nám poskytnout vaše hodnocení v komentářích a pomoci tak ostatním vybrat si ten správný kus nábytku pro svůj domov.

Šatní skříň INSULAR 3D 250 se zrcadlem

Skladování oblečení a dalších věcí je nyní mnohem jednodušší a elegantnější s tímto moderním kouskem nábytku. Šatní skříň INSULAR 3D 250 s černým matem a dub artisanem je nejen velmi praktická, ale také velmi esteticky příjemná a dokáže zlepšit vzhled každého interiéru.