Nová knihovna ESBI v bílém dubu cordoba otevírá své brány


Nová knihovna ESBI otevřena

Bílý dub cordoba byl zvolen jako materiál pro novou knihovnu ESBI, která se právě otevřela svým uživatelům. Tento druh dřeva je pro knihovny nejen krásný, ale také velmi odolný a trvanlivý. Bílá barva pak dokonale ladí s moderním designem celého interiéru knihovny.

Bílé bočnice knihovny ESBI

Vnitřní prostory knihovny mají veliký potenciál pro uspořádání knih všech žánrů. Kromě bočnic v bílém provedení byly dnes doplněny také police a dvě skříňky v dekoru dub cordoba. Tyto nové prvky nabídnou další úložné prostory a poskytnou více možností při rozmisťování knih do celého prostoru.

„Knihovna ESBI je nyní kompletní a nabízí svým čtenářům nejen oázu klidu a útulný prostor k četbě, ale i moderní prostředí, kde mohou v klidu studovat,“ řekl ředitel knihovny ESBI na dnešním slavnostním otevření.

knihy v knihovně

Je nám ctí, že jsme mohli být součástí tak významného projektu, jakým je stavba nové knihovny ESBI. Doufáme, že se naše dřevěné prvky budou skvěle snoubit s ostatními designovými prvky této moderní knihovny.

Kdyby vás zajímaly další informace o našem sortimentu, neváhejte navštívit náš web na https://www.crosta.cz/produkt/knihovna-esbi-bila-dub-cordoba-2.