Nový trend? Černý nástěnný dávkovač na mýdlo od společnosti Wenko Varese

Svět hygienických potřeb se neustále vyvíjí a přináší nové trendy. Jedním z nich je určitě černý nástěnný dávkovač na mýdlo od společnosti Wenko Varese. Tento elegantní kousek se stává velkým hitem nejen v koupelnách, ale i v restauracích, kavárnách a dalších veřejných prostorech.

Manuální stlačení knoflíku

Mýdlo nadávkujete manuálním stlačením knoflíku. Nejedná se tedy o bezdotykový dávkovač. Nicméně, tato funkce má své výhody. Především je dávkovač na mýdlo méně citlivý na poruchy a můžete si být jistí, že vám mýdlo opravdu vyteče jedině v momentě, kdy si jej budete chtít nalézt na ruce. Protože máte plnou kontrolu nad dávkováním mýdla, snižuje se i riziko jeho zbytečného plýtvání.

Přilepení nebo přivrtání na zeď

Dávkovač můžete na zeď přilepit nebo přivrtat. Šroubky, hmoždinky a oboustranná lepicí páska jsou součástí balení. Můžete si tedy zvolit, zda chcete držák na mýdlo pevně uchytit a nechat jej takhle viset, nebo zda vám stačí jen jeho přilepení.

Zajímá vás tento produkt? Pokud ano, neváhejte kliknout na odkaz do našeho e-shopu, kde si můžete dávkovač na mýdlo objednat právě teď! Využijte skvělé ceny a elegantní design, který každou koupelnu okoření.

černý nástěnný dávkovač na mýdlo

Tento dávkovač na mýdlo se nemusí skrývat pod umyvadlem či v rohu koupelny. Naopak, díky svému designu se stává originálním prvkem interiéru.

Elegantní černý design

Jedním z hlavních důvodů proč se tento dávkovač na mýdlo stává hitem, je jeho elegantní design. Černá barva a minimalismus jsou dnes velmi žádané prvky a dávkovač na mýdlo od Wenko Varese se těmito trendovými prvky pyšní. Ať už máte koupelnu zařízenou v jakémkoliv stylu, tento nástěnný dávkovač se k ní bude skvěle hodit.

Zaměříme-li se na jeho použitelnost, je nutné podotknout, že dávkovač na mýdlo je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný i proti vysoké vlhkosti a mechanickým poškozením. O jeho trvanlivosti tak nemusíte mít žádné pochybnosti.

černý nástěnný dávkovač na mýdlo

Minimalistický design dávkovače na mýdlo dokonale koresponduje s moderním stylem koupelny.

Závěrem

Dávkovač na mýdlo se stává nezbytnou součástí každé koupelny a pokojíčku pro hosty. Proto je důležité vybrat takový, který nejenže bude funkční, ale i pěkně vypadat. Černý nástěnný dávkovač na mýdlo od společnosti Wenko Varese nabízí oba tyto atributy. Je elegantní, funkční, odolný, a navíc se díky svému minimalistickému designu hodí k jakémukoliv interiéru.

Pokud hledáte dávkovač na mýdlo, určitě si jej prohlédněte na odkazu do našeho e-shopu.