Přírodně hnědé povlečení z kamenované bavlny Bonami Selection pro jednolůžko, rozměry 140 x 220 cm

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Bonami Selection zaručenou odměnou. Dbá totiž především na precizní výběr materiálů, kterou je v tomto případě 100% stonewashed bavlna. Na rozdíl od té klasické se vyznačuje nezaměnitelnou jemností ihned po vybalení, a ne až po několika vyprání. Díky předepírce navíc eliminuje riziko jakéhokoliv sražení. Kromě praktičnosti však nabídne i nenásilný ležerní vzhled, který vnese uvolněnou eleganci do nejedné ložnice.

Precizní výroba pro dokonalost

Nezkazí nám pocit z pohodlí ani drobnosti, jako například nesprávně ušitý kout povlečení. Právě proto se Bonami Selection věnuje detailům, aby uživatelům dokázala poskytnout maximální komfort. Veškeré výrobky jsou pečlivě kontrolovány a prané podle standardních postupů, aby se tak zabránilo nežádoucím stahům nebo úniku barevných pigmentů. Výroba na základě principů udržitelného rozvoje také snižuje dopad na životní prostředí.

Použití i v detailu

Povlečení do detailu doplní váš pokoj a zvýší jeho atraktivitu. Obyčejné povlečení se často nevyrovná tomuto unikátnímu, které se vyznačuje velmi pečlivým zpracováním. Bonami Selection si zakládá na tom, aby výrobek byl pro zákazníka co nejpříjemnější, nejen na dotek, ale i po otevření obalu.

Trend na kombinaci

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti. Díky tomu, že jejich barvy jsou navrženy tak, aby se snadno sladily, můžete si je libovolně používat spolu. Vytvoříte tak harmonický pokoj, který bude vyzařovat klid a mír.

Zde si můžete prohlédnout a objednat povlečení od Bonami Selection: https://www.bestnabytek.cz/produkt/prirodne-hnede-povleceni-na-jednoluzko-ze-stonewashed-bavlny-bonami-selection-140-x-220-cm

Povlečení Bonami Selection

Detail povlečení

Velikosti povlečení vychází z českých standardů, ve kterých nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm. To své si tak snadno najdete i vy.

Né všechny bavlny jsou stejné, stonewashed bavlna má své kouzlo a svůj styl, který oslovuje mnoho zákazníků.

Povlečení je náš každodenní doplněk, na který bychom měli klást důraz. Kvalitou a barvou vyjadřujeme svůj styl a vkus daleko více než si můžeme myslet. Proto si myslíme, že povlečení od Bonami Selection je skvělou volbou do každé ložnice.