Rafinovaná krajina Côte d’Azur na plakátu v rozměru 30 x 40 cm


Za značkou Travelposter se skrývá ilustrátor Henry Rivers

Jistě jste už slyšeli o značce Travelposter, která vytváří kvalitní plakáty s motivy z cest a zajímavých míst. V centru pozornosti stojí ilustrátor Henry Rivers, který momentálně žije a tvoří v Paříži. Jeho ilustrace jsou minimalistické a nádherně barevné, přičemž inspiraci nachází ve starých reklamních plakátech a jednoduchosti stylu.

Jako nadšený cestovatel tvoří plakáty odkazující na nejkrásnější místa světa

Jak už bylo řečeno, ilustrátor Henry Rivers je zároveň velkým cestovatelem. Vytváří plakáty odkazující na ta nejkrásnější místa planety, která stojí za návštěvu. Jeho ilustrace zachycují pověstné památky a méně známá místa, netradiční kombinace barev a minimalistický styl dokonale evokují atmosféru místa a zkrátka přitahují pozornost.

Podívejme se společně na plakát série z Côte d’Azur

Jeden z nejnovějších a nejoblíbenějších plakátů od Travelposter je ten s názvem „Plakát Travelposter – Côte d’Azur – 30 x 40 cm“. Tento plakát zachycuje krásnou rafinovanou krajinu Côte d’Azur, která se nachází na jihu Francie. Jde o jedno z nejnavštěvovanějších míst v Evropě, což si zaslouží přenést na plátno. Henry Rivers dokáže přenést atmosféru místa tak, že se člověk cítí, jako by tam byl.

Již jste někdy navštívili Côte d’Azur? Pokud ne, tak si tento plakát můžete zakoupit jako inspiraci pro příští cestu. Přestože se zdá, že se jedná o jednoduchý motiv, skrývá se v něm mnoho lákadel, které stojí za to objevit v reálném životě. Nechte se inspirovat a užijte si krásy Côte d’Azur!

Plakát Travelposter – Côte d’Azur – 30 x 40 cm

Plakát Travelposter – Côte d’Azur – 30 x 40 cm je jedním z nejoblíbenějších plakátů od ilustrátora Henryho Rivers z Londýna. Plakát je nejen krásnou dekorací pro váš pokoj, ale i dokonalou inspirací pro vaše cestovatelské plány. Tento plakát můžete zakoupit na stránkách Isoland.cz, která nabízí kromě tohoto plakátu i řadu dalších ilustrací z cest po celém světě. Plakát má rozměr 30 x 40 cm a vytištěn je na kvalitní papír.

Elegantní a jednoduchý styl, který okouzluje

Jak už bylo zmíněno, plakáty od Travelposter jsou minimalistické a nádherně barevné. Díky svému jednoduchému stylu skvěle zapadají do moderního interiéru a přináší do něj nádech elegance. Ilustrace jsou vytvářeny s velkou precizností, od ladění barev až po práci s detaily. Kombinace barvy a minimalismu zkrátka okouzluje a udělá příjemnou atmosféru v každé místnosti. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte si jeden z plakátů od Travelposter.

Travelposter – pro milovníky minimalistického stylu a cestování

Pokud jste milovníkem minimalistického stylu a zároveň rádi cestujete, pak jsou plakáty od Travelposter přesně pro vás. Tyto krásné ilustrace vás přenesou na místa, která snad ještě neznáte, a skvěle se hodí jako inspirace pro vaše další cestovatelské plány. Nebo si jednoduše jedním z plakátů oživíte váš interiér. Nečekejte a podívejte se na nabídku plakátů od Travelposter, ať už prozkoumáváte Prahu, New York nebo právě Côte d’Azur.