Sedačka ve tvaru L Tulia – novinka v červené Monolith barvě


Sedačka ve tvaru L Tulia – Novinka v červené Monolith barvě

Moderní a kvalitní sedací souprava je teď ještě lepší, protože se nově objevila v elegantní červené Monolith barvě. Sedačka ve tvaru L Tulia je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design.

Super akční cena pouze u nás!

Ještě důležitější je to, že je nyní k dispozici za super akční cenu, která platí pouze u nás. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý kousek nábytku, který vám bude sloužit mnoho let.

Jedním z výhod této sedací soupravy je její univerzální pravo/levý roh. To znamená, že si ji můžete umístit, jak se vám bude líbit – úplně dle aktuální dispozice vašeho obývacího pokoje.

Korpus sedačky je očalouněn originálním potahem, který tvoří zadní část. Zvislá plocha sedačky je pak očalouněna v kvalitní žinilkové látce Monolith, která je příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Monolith je také vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování.

Kromě toho je látka pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. To znamená, že se nemusíte bát, že se vám něco rozlije. Stačí jednoduše vlhkým hadříkem otřít.

Látka se dále vyznačuje stínováním materiálu, což dodává sedačce zajímavý vizuální efekt.

Sedačka je navíc rozkládací a nabízí vám tak úložný prostor – ideální pro ty, kteří chtějí udržovat svůj obývací pokoj co nejvíce uklizený.

Technické informace

  • Rozměry: (délka x šířka x výška) 297x210x87cm
  • Plocha po rozložení: 255x150cm
  • Výška sedu: 39cm
  • Hloubka sedu: 65/90cm

Ještě jednou zdůrazníme, že cena se vztahuje pouze na potah v hlavní fotografii, tak neváhejte a pořiďte si tuto moderní sedací soupravu již dnes za super akční cenu – navštivte stránku zde.