Skládací stolička Garthen z hliníku s rozměry 43 x 38 x 40 cm


Praktický pomocník pro venkovní aktivity

Skládací zahradní stoličku Garthen lze použít jako opěrku nohou nebo další sedátko. Tato skladací stolička je vyrobena z hliníkového rámu s práškovým nástřikem ve stříbrné barvě.

Vysoce kvalitní textilie (polyester potažený PVC) je odolná proti povětrnostním vlivům a její švy jsou svařované. Zajišťuje optimální odvětrávání sedadla, takže se vám na ní bude sedět pohodlně i v horkých letních dnech.

Využití na různých místech

Skládací stolička Garthen je ideální na terasu a zahradu, na balkon, do bazénu nebo pro kempování. Zahrada či terasa se tak stane příjemným místem, kde se můžete relaxovat a odpočinout si. A pokud si chcete sebou na cestu vzít něco praktického, není nic lepšího než lehká a snadno přenosná skladací stolička.

Technické údaje:

  • Hliníkový rám s práškovým nástřikem ve stříbrné barvě
  • Materiál látky: polyester, potažený PVC
  • Rozměry výrobku: 43 x 38 x 40 cm
  • Hmotnost: 2 kg
  • Plocha sedadla: cca 43 x 38 cm
  • Tloušťka nohy: cca 4 x 1,5 cm

Obsah balení:

V balení najdete 1 x zahradní stolička Garthen. Skladací stolička je dodávána v kompaktním stavu, takže se vejde do malého prostoru. Kdekoliv vám tedy bude chybět sedadlo, budete moci jednoduše sáhnout po této praktické stoličce.

Pořiďte si kvalitní a praktickou zahradní stoličku Garthen, která vám bude sloužit po mnoho let. Objednejte si ji na stránkách www.codina.cz a užijte si příjemné posezení v zahradě nebo na terase.