Stojací zrcadlo Tom Tailor Color ve tmavě zelené barvě: Kvalitní doplněk pro váš domov v rozměru 170 x 55 cm


Stojací zrcadlo Tom Tailor Color ve tmavě zelené barvě

Kvalitní doplněk pro váš domov v rozměru 170 x 55 cm

Designová ozdoba interiéru

Stojací zrcadlo Color značky Tom Tailor se stane designovou ozdobou interiéru, která zaujme každého návštěvníka. Jeho moderní vzhled v kombinaci s kvalitními materiály a precizním zpracováním zaručují dlouhou životnost a spokojenost zákazníků.

Prostorná zrcadlová plocha

Zrcadlo disponuje prostornou zrcadlovou plochou, která vám umožní kdykoliv zkontrolovat svůj vzhled a upravit se podle toho. Když vcházíte do místnosti, stojací zrcadlo Tom Tailor Color bude tím prvním, na co narazíte a nebudete se muset už nikdy stydět za svůj zevnějšek.

Popruh pro upevnění

Stojací zrcadlo se jednoduše opře o zeď a ke které mu pak pomocí přiloženého popruhu připevníte. Tím předejdete jeho případnému pádu a rozbití, což je ideální řešení zejména v případě, že máte malé děti v domácnosti.

Nabídka barevných provedení

Vybrat si můžete z pestré nabídky barevných provedení, mezi kterými najdete veškeré trendy a módní barvy. Stojací zrcadlo Tom Tailor Color v tmavě zelené barvě je momentálně nejpopulárnějším modelem a zaručuje dokonalou harmonii s ostatním nábytkem.

Stojací zrcadlo Tom Tailor Color

je kvalitním doplňkem pro váš domov, který zaujme svojí moderní a elegantní podobou. Jeho rozměry 170 x 55 cm jsou ideální pro každý interiér a praktická konstrukce s popruhem garantuje bezpečné upevnění na stěnu. Pokud hledáte perfektní stojací zrcadlo, neváhejte a vyberte si model od značky Tom Tailor.

Zobrazit produkt na atcomplet.cz

Stojací zrcadlo Tom Tailor Color