Stylové nástěnné osvětlení KARAIN v černé barvě: dokonalý doplněk do moderního interiéru


Popis produktu

Stylové nástěnné osvětlení KARAIN v černé barvě

Moderní nástěnné osvětlení KARAIN má černou základnu se stříbrnými funkčními doplňky. Jeho minimalistický design vytváří dokonalý doplněk do každého moderního interiéru.

Díky svému decentnímu provedení může být použito jako primární zdroj světla i jako doplňkové osvětlení. Kromě toho uspokojí veškeré požadavky na účinnost a funkčnost.

Toto stylové nástěnné osvětlení KARAIN může být umístěno kdekoliv v domě, například v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni či v hale.

Technické parametry

  • Materiál: Kov
  • Barva: Černá
  • Rozměry: 20 x 14 cm
  • Životnost diod: 50 000 hodin
  • Zdroj světla: 8 W LED
  • Teplota světla: 2700 K

Instalace

Při instalaci doporučujeme využít služby elektroinstalatéra. Nástěnné osvětlení KARAIN je vybaveno kabelovým připojením, takže bude nutné zajistit napojení na elektřinu pomocí vhodného přívodního kabelu.

Při instalaci osvětlení dejte pozor, abyste jej neinstalovali příliš blízko k hořlavým materiálům. Dbejte na to, aby byl dostatečně vzdálen od záclon, závěsů, křehkých dekorací a všeobecně od hořlavých materiálů, které mohou způsobit požár.

Cena

Cena nástěnného osvětlení KARAIN na webu brega.cz je 1 499 Kč.

Pokud hledáte funkční a elegantní nástěnné osvětlení do Vašeho moderního interiéru, neváhejte a sáhněte po produktech naší společnosti. Kvalitní materiály, inovativní design a to vše za příznivou cenu Vás určitě přesvědčí o tom, že naše produkty jsou tou nejlepší volbou pro Vás.

Odkaz na produkt:

Pokud se Vám líbí nástěnné osvětlení KARAIN, můžete si jej zakoupit na adrese:

https://www.brega.cz/produkt/nastenne-osvetleni-karain-cerna