Zelený kusový koberec Hans Home Twin-Wendeteppiche 103111 o průměru 140 cm

Chystáte se na úpravu interiéru a hledáte dokonalý kousek, který vašemu bydlení dodá tu správnou atmosféru? Sáhněte po kusovém koberci Hans Home Twin-Wendeteppiche 103111 o průměru 140 cm, který se neztratí v žádném prostoru a okouzlí vás už na první pohled svým atraktivním vzhledem.

Kusový koberec Hans Home Twin-Wendeteppiche 103111

Koberec pro interiér i exteriér

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche je vyrobený ze 100% polypropylenu, což zajišťuje jeho vysokou odolnost proti opotřebení. Díky tomu je vhodný nejen do interiéru, ale i jako venkovní koberec například na zahradní terasu. Navíc je snadno udržovatelný a odolný proti vodě a plesní.

Výška vlasu koberce činí 5 mm, což zajišťuje jeho příjemný a měkký dojem při procházení po něm. Koberec je velmi lehký a snadno přenosný, takže ho můžete kdykoli přenést tam, kde ho právě potřebujete.

Zaujme na první pohled

Zelená barva koberce Twin-Wendeteppiche dokonale zapadne do vašeho interiéru, ale můžete ho také kombinovat s dalšími doplňky v podobných barvách. Zkombinujte ho například s křeslem, komodou či odkládacím stolkem a vytvoříte dokonalou atmosféru pro svůj obývací pokoj.

Detail kusového koberce Hans Home Twin-Wendeteppiche 103111

Objednat si tento kusový koberec můžete na stránkách NABYTEKTED.cz, kde si můžete vybrat z několika velikostí a tvarů. Pokud hledáte kvalitní, odolný a moderní koberec, kusový koberec Hans Home Twin-Wendeteppiche je tou správnou volbou pro vás.